Rejestracja konta z 14 dniowym okresem próbnym

Szczegóły w Regulaminie - https://order.word-biznes.pl/regulamin.pdf

Dane logowania:
Hasło musi mieć minimum 6 znaków
Hasło musi mieć minimum 6 znaków i być takie samo jak wpisane obok
Podaj poprawny adres email (nazwa@domena.xx)

Dane firmy:
Wpisz poprawnie imię i nazwisko osoby zamawiającej
Podaj nazwę firmy składającą się z minumum 4 znaków
Podaj NIP firmy, tylko cyfry bez myślników
Wpisz poprawny numer telefonu
Podaj nazwę ulicy wraz z numerem domu i lokalu
Wpisz kod pocztowy rozdzielony myślnikiem (xx-xxx)
Podaj miejscowość, minimum 3 znaki
Zaznacz jedną z opcji
Abonament:
Potwierdzenie:
TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez WORD-NET Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ul.Kalwaryjska 69/9, 30-504 Kraków, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Chcę otrzymywać informacje drogą elektroniczną i telefoniczną o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących produktów WORD-NET Sp. z o.o. i partnerów. Zostałem/łam poinformowany/a o tym, że podanie w/w danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce Prywatności.
Proszę zaznaczyć
Zatwierdzam sposób uruchomienia usługi, oświadczam, że zapoznam się z Regulaminem, Cennikiem i Polityką Prywatności. Przyjmuję ofertę oraz wyrażam zgodę na aktywację.
Podmiot zamawiający jest przedsiębiorcą, jednostką budżetową lub instytucją publiczną.
Cena abonamentu po okresie próbnym : Pakiet VIP 12 miesięcy 1999 zł brutto, Pakiet Komfort 12 miesięcy 1599 zł brutto, Pakiet Standard 12 miesięcy 999 zł brutto.


Prosimy o sprawdzenie skrzynki odbiorczej SPAM. Ze względu na ustawienie programów pocztowych korespondencja e-mailowa od Usługodawcy może trafić do wiadomości niechcianych).

WORD-NET Sp. z o.o. ul.Kalwaryjska 69/9, 30-504 Kraków.